Música 80s Gratis

Música 80s Gratis 1.2

Pobieraj i słuchaj muzyki app Bezpłatne 80.

Pobieraj i słuchaj muzyki app Bezpłatne 80.

Pobieraj i słuchaj muzyki app Bezpłatne 80. Radio online. Zebraliśmy się w tej górnej płyty rezonansowej najbardziej słuchane stacje radiowe z internetu, na którym nadawany jest popularną muzykę z lat osiemdziesiątych. Wszystkie stacje radiowe są żywe strumienie i można słuchać ich w dowolnym momencie i wszędzie. Jedyne czego potrzebujesz to stabilne połączenie z internetem. Darmowe radio transmisji na żywo różne gatunki muzyczne. Popularny muzyki disco z lat 70. wypadł z mody. I nowe gatunki muzyczne takie jak muzyka po disco, rock and roll, pop, itp stał się bardziej popularny. Jeśli podoba Ci się wielkie przeboje z lat 80-tych, lub jeśli są nostalgiczne, ta aplikacja radio internetowe jest dla Ciebie. Istnieje wiele stacji radiowych grających tylko największe przeboje najpopularniejszych artystów i zespołów z całego świata. Setki najpopularniejszych artystów z lat 80. i tysiące wysokiej jakości najlepszych piosenek.

Ta nowa aplikacja on-line radia ma wybór stacji radiowych nadających się do słuchania on-line bezpośrednio na Android. Dzięki transmisje, 80. są po prostu kliknij z dala od ciebie. Darmowe stacje radiowe nadawane na żywo wysokiej jakości muzykę, co było popularne w tym czasie. Ciesz metal, hip hop, hard rock, R n B, muzyki elektronicznej muzyki z niektórych instrumentów muzycznych, takich jak synhesizer. To był jeden potężny razem z darmowymi stylów muzycznych. W ciągu 1980 roku zostały opracowane kilka głównych gatunków elektronicznych: electro, techno i house. Teraz, dzięki technologii i szybkim łączem internetowym, oldies oraz nowej generacji wiekowej mogą słuchać na żywo i za darmo muzyki z lat osiemdziesiątych. Najlepsze bezpłatne muzyki online w telefonie komórkowym z jednym dotknięciem klawiatury. Nowe 80s Radia jest najbardziej wszechstronny i łatwy w użyciu aplikacja radia internetowego. Dzięki żywo strumieni, rock online w przeszłości jest kliknięcie od Ciebie. Ciesz transmisji na żywo gdziekolwiek jesteś.

Darmowe 80s Radiostacje muzyczne aplikacja oferuje najbardziej słuchał i najlepsze Euro stacji radiowych online tańca z całego świata. To jest najlepsza aplikacja radio FM www z najbardziej popularnych piosenek z gatunku disco. Tuner radiowy FM jest najlepszym sposobem, aby słuchać radia na urządzeniu z systemem Android. Ciesz transmisje. Ta świetna aplikacja muzyka radio jest wielki zbiór starannie zbierane i najbardziej popularnych stacji radiowych z internetu. Jeśli szukasz najlepszych muzycznych hitów lat 80-tych, po prostu chwyć ten najgorętszy aplikację Radio online z live streaming. W 80. wolnej muzyki aplikacji można słuchać ulubionych artystów i zespoły muzyczne z najgorętszych tym czasie. Muzyka z radia siedemdziesiątych aplikacji jest najlepszym sposobem, aby posłuchać najnowszych przebojów muzycznych, najlepszych, wiadomości, rozmów, pokazuje, jak również wiadomości sportowe i informacje o pogodzie. Niektóre z najbardziej słuchanych stacji radiowych są: 80-e NAXI RADIO Serbią 128k, RSO 91,7 Saloniki, 181.FM - 80-Hairband Channel, fresh80s RADIO - Hier sind die Achtziger zuhause !, 80. La Maquina del Tiempo, 001FM.com - Czyste 80s Hits, Radio - Big R 80. Metal FM, zawsze 80., wszystkie 80-RADIO EURO (1.FM TM), podziemne Synthpop osiemdziesiąte: UK i trochę Nowej Fali, lat 80. Muzyka Ekspertów, Musica degli anni '80, ChristmasHits .fm, 1.FM - 80. MAGIC.

Wymagania:

* Aplikacja wymaga połączenia z internetem

* App zależy od strumienia radiowy, więc należy pamiętać, że niektóre stacje mogą być chwilowo niedostępne.

Główne cechy:

* Słuchawki nie są konieczne, * Bądź listy ulubionych stacji szybkiego dostępu * Ustaw zegar, który wyłącza stacji radiowych w określonym czasie aplikacji * Udostępnij przez sieci społeczne * Przycisk Więcej aplikacji do zbadania innych stacji radiowych

* Regularnie aktualizuje listę stacji radiowych

— Muzyka i radio —

Música 80s Gratis

Download

Música 80s Gratis 1.2